مرکز فروش سگ پامرانين تصميم گرفته است به صورت مختصر و مفيد شما را با آن چه بايد درباره بارداري سگ ها بدانيد آشنا کند. اکنون تمايل عموم براي نگهداري حيوانات خانگي بيشتر شده و محبوبيت اين کار، روز به روز روند خود را طي مي کند.


اگر سگ شما باردار شد ، بايد اطلاعات خود را در اين خصوص بالا ببريد تا او اين دوران را به راحتي و بدون هيچ مشکلي طي کند. در اين مقاله ، نکات کوچک اما مهمي درباره بارداري سگ و علائم ناشي از آن و شناخت آن‌ ها نوشته ايم. پس در ادامه براي شناختن سگ باردار و علائم بارداري سگ با petloverskc همراه باشيد.


در ضمن توجه داشته باشيد اين مجموعه به فروش سگ چاوچاو ، پامرانين  … مي پردازد و شما مي توانيد با خيالي آسوده سگ مورد نظر خود را خريداري کنيد.


قيمت سگ چاوچاو


آيا سگ من باردار است؟


اگر شما روز جفت‌گيري سگ خود را بدانيد، دامپزشک مي‌ تواند حدودا 28 روز بعد با لمس شکم سگ شما، بفهمد که سگ شما باردار است يا نه. در اين مرحله از بارداري سگ ، با توجه به اندازه و نژاد سگ، جنين‌ توله‌ ها در شکم مادر مانند توپ‌ هاي گلف يا دانه ‌هاي انگور حس مي‌ شوند.


اين توپ‌ ها در حقيقت کيسه‌ هاي آب توپر محيط جنين هستند. لمس شکم سگ يک مهارت خاص است که نبايد بدون کمک دامپزشک انجام شود زيرا ممکن است باعث اسيب رسبدن به جنين‌ ها شود. کيسه‌ ها شکل قابل تشخيص خود را بعد از يک ماه از دست مي‌ دهند، به همين دليل زمان انجام اين تست بسيار مهم است.


بارداري سگ ها 2 بارداري سگ ها?


براي تشخيص بارداري دامپزشک ميان 25 روزگي تا 35 روزگي از اولتراسوند استفاده کند. در اين روش دامپزشکها مي‌ توانند ضربان قلب جنين را تشخيص دهند و تعداد توله‌ هاي داخل شکم مادر را تخمين بزنند.


با گذشت 30 روز از شروع بارداري سگ ، شما مي‌ توانيد به دامپزشک مراجعه کنيد تا ميزان هورمن‌ هاي بدن سگتان را معاينه کند و در اين آزمايش مشخص نمايد که آيا بدن سگ شما هورمن رلاکسين توليد مي‌ کند يا خير. اين هورمن فقط در دوران بارداري ترشح مي‌ شود. اندازه‌گيري ميزان رلاکسين خون، تست تشخيص بارداري نسبتا دقيقي مي باشد.


اشعه‌ ي x-ray براي تشخيص بارداري سگ ها


استفاده از اشعه‌ ي x-ray، از بهترين راه ها براي تشخيص باردارِي سگ‌ ها مي باشد. اين کار بايد حداقل در 45 تا 55 روز پس از شروع بارداري انجام گرد زيرا اسکلت بدن جنين‌ سگ تا قبل از اين زمان با x-ray قابل مشاهده نمي باشد. براي استفاده از اين روش، ترجيحا تا 55 روز بعد از جفت گيري صبر کنيد. استفاده از اين روش در 55 روزگي، تعداد دقيق توله سگ‌ در رحم مادر را به شما مي‌ گويد که موجب مي‌ شود متوجه شويد بايد براي به دنيا آمدن چند توله سگ آماده شويد.


فروش سگ پامرانين 19 بارداري سگ ها?


مراقبت از سگ باردار:


تغذيه‌ ي مناسب:
مهم‌ ترين کاري که بايد براي سگ باردار خود انجام دهيد اين است که مواد مغذي مناسبي را به او بدهيد. اگر سگ شما تغذيه خوب و با کيفيتي را داشته است و در وزن مناسب قرار دارد، در مرحله‌ ي اول بارداريش در رژيم غذايي او تغييري ايجاد نکنيد. اگر سگ داراي تغذيه مناسبي نبوده است در اين دوران تغذيه او توسط دامپزشک تعيين مي‌ شود.


وقتي در اواخر هفته‌ ي پنجم وزن او افزايش يافت، پيشنهاد مي‌ شود که اندازه غذاي او را به تدريج افزايش دهيد، تا جاييکه 35 تا 50 درصد بيشتر از هميشه غذا بخورد. سعي کنيد وعده‌ هاي غذايي او را زياد کنيد و در هر وعده اندازه کمي از غذا را به او بدهيد چراکه غذاي زياد باعث ايجاد ناراحتي در او مي‌ شود.


مراجعه به دامپزشک:
مراجعه‌ ي منظم به دامپزشک باعث مي‌ شود سگ شما در دوره‌ ي بارداري خود سلامت باقي بماند. در زمانيکه سگتان را براي اطمينان از بارداري سگ و معاينه جنين‌ها نزد دامپزشک مي‌ بريد، دامپزشک علائم بيماري، ناراحتي و عدم سلامت سگ را نيز بررسي مي‌ کند.


هم چنين اگر سگ شما بدون برنامه‌ريزي باردار شده است، در اين مراجعه‌ ها مي‌ توانيد براي اقدامات پيشگيرانه مانند عقيم سازي م کنيد تا در آينده ديگر با بارداري ناخواسته حيوانتان روبرو نشويد.


گاهي اتفاقات اورژانسي در دوران باردراي رخ مي‌ دهد. درمراجعه‌ هايتان به دامپزشک براي معاينات پيش از زايمان، از دامپزشک درباره‌ ي اقدامات لازم در مواقع اورژانسي سوال کنيد و همراه با خانواده‌تان برايشان برنامه‌ ريزي کنيد.


مدت زمان و دوران بارداري سگ ها


سگ ها براي زايمان به 12 تا 36 ساعت زمان نياز دارند. اين مدت زمان به نژاد سگ و عوامل متعددي ديگري بستگي دارد و ميان سگها فرق دارد. هم چنين ميزان طول کشيدن زايمان به تعداد زايمانها و توله بستگي دارد. دوران بارداري سگ برابر با 58 تا 65 روز مي باشد.


گاهي اوقات اين زايمان با تاخير همراه است که دلايل آن را ميتوان در ناتوان بودن سگ در به دنيا آوردن توله، تخمين نادرست زمان بارداري، نادرستي تاريخ جفت گيري و … جست و جو کرد. حالا در اين مطلب شما تا حدودي با شرايط دوران بارداري سگ و نحوه زايمان آن آشنا شديد و اگر قصد پرورش توله سگ در منزل را داريد، نکات لازم براي نگه داري آنها را ياد گرفتيد.


مرکز فروش سگ پامرانين ، چاوچاو و … به شما اين امکان را ميدهد که با تماس با کارشناسان از جزئيات فروش سگ هاي خانگي باخبر شويد . براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد.


قيمت سگ پامرانين


 


منبع: بارداري سگ ها


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بارداري ,دامپزشک ,کنيد ,باردار ,دوران ,زمان ,دوران بارداري ,تشخيص بارداري ,بستگي دارد ,بايد براي ,براي تشخيص ,براي تشخيص بارداري
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John بدون عنوان 乾淨而灑脫 کتابخانه عمومی آزادگان ساری تحقیقات و پروژه های دانشجویی علوم انسانی فلسفه تعلیم و تربیت Michele پخش عمده لباس زير زنانه_بانه Katherine دونات