ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

اگر ميخواهيد سگ پامرانين سرحال و سالمي داشته باشيد ، بايد بدانيد که چه غذايي براي او مناسب است . غذاي سگ پامرانين بستگي به عوامل زيادي دارد که با هم مرور خواهيم کرد.


به طور کل بايد بدانيد که اگر سگ پامرانين شما توله است بايد غذاي با کيفيت و مناسبي بخورد تا بتواند به خوبي رشد کند ، اگر سگ شما بالغ شده و جوان است بايد با دقت رژيم غذايي مناسب براي سالم ماندن و سگ هاي مسن و پير بايد با بهترين موادغذايي تغذيه شوند تا سالم بمانند.


 


نحوه تغذيه توله سگ پامرانين جديد


اگر شما به تازگي يک توله سگ را به خانه آورده ايد و از قسمت فروش سگ پامرانين چيزي نپرسيده ايد ، ، بايد بدون اهميت دادن به اين که از چه برند موادغذايي سگ استفاده مي کنيد، تغييرات آهسته اي را در موادغذايي که ميخواهيد به او بدهيد، به وجود بياوريد.


چرا که تغيير سريع ميتواند باعث ناراحتي معده و ناراحتي هاي دستگاه گوارش شود.
شما ميتوانيد تغييرات آاغلب هسته و پايدار را به صورت زير انجام دهيد:


هفته 1: غذا شامل يک چهارم غذاي جديد، 3/4 غذاي قبلي مي باشد.
هفته 2: غذا شامل 1/2 جديد، 1/2 قديمي.
هفته 3: از 3/4 غذاي جديد بايد ، يک چهارم غذاي قبلي باشد.
هفته 4: توله پامرانين در حال حاضر به طور کامل بر روي غذاي جديد خود که شما انتخاب کرده ايد ،عادت کرده است .


 


غذاهايي سگ پامرانين نبايد بخورد:


تعداد غذا هاي سگ با رتبه 1 تا 3 ستاره فوق العاده زياد است. با اين حال، بسياري از علامت هاي تجاري که باعث تشخيص سريع ميشوند، روي بسته بندي بعضي غذا ها درج نشده است که اغلب آن ها در مراکز فروش سگ پامرانين و حيوانات خانگي  و سوپرمارکت ها به فروش ميرسند و بسياري از آن ها را در تبليغات تلويزيوني ميبينيم.


منبع اصلي براي رتبه بندي موادغذايي سگ، مشاورين غذاي سگ هستند ان ها غذا ها را از 1 تا 5 با توجه به تعداد زيادي از عوامل، رتبه بندي ميکنند:از جمله اينکه آيا هيچ مواد نگهدارنده يا مواد افزودني دارند ،چربي زياد نسبت کربوهيدرات و پروتئين، سطوح ذرت، سويا و ديگر پرکننده هاي ارزان قيمت!


آن ها همچنين مواد تشکيل دهنده را به دقت بررسي ميکنند،حتي به دنبال اين هستيم که آيا شرکت متخصص تغذيه اي براي کمک به ايجاد دستور العمل هاي سالم داشته دارد يا خير.


 


 


غذاي توصيه شده براي سگ پامرانين:
غذاي سگ پامرانين whole Earth Farms


اين غذا به طور کلي به عنوان غذايي 4 ستاره طبقه بندي شده است، که رتبه خوبي است و آگاهانه طراحي شده است.
اين غذا را ميتوان در بسياري از طعم هاي خوشمزه يافت از جمله مرغ و بوقلمون، گوشت خوک، گوشت گاو و گوسفند،  ماهي سفيد و بوقلمون و اردک !


اين غذا براي نژاد هاي کوچک توصيه شده و محتويات آن بدون دانه حاوي مرغ و بوقلمون،نخود فرنگي، سيب زميني شيرين، يونجه و زغال اخته است.
هيچ ذرت، گندم، سويا، محصولات جانبي، طعم هاي مصنوعي، رنگ هاي مصنوعي، مواد نگهدارنده مصنوعي  در ان وجود ندارد و در ايالات متحده ساخته شده است.
با اين غذا طيف وسيعي از خمير مرغ  نيز وجود دارد.


 


غذاي سگ پامرانين Merrick Lil Plates


اگر پامرانين شما ترکيبي از موادغذايي خشک و مرطوب را ترجيح ميدهد ميتوانيد از Merrick Lil Plates استفاده کنيد،که غذايي بدون مرغ است
در حالي که مرغ از پرطرفدار ترين و مناسبترين پروتئين براي سگ است، برخي از سگها با مرغ مشکل دارند. و شما با استفاده از اين غذاي با کيفيت بالا پروتئين مورد نياز او را تامين ميکنيد.


 
بخاطر داشته باشيد اکثر سگ ها با تمايل به کسب رضايت صاحبانشان پرورش و رشد مي يابند. بنابراين اکثر حوادثي که سگ ها مي آفرينند، ريشه در تربيت نادرست و سختگيري صاحبانشان دارد. براي تماس با مرکز فروش سگ پامرانين ، چاوچاو و … مي توانيد از طريق راه هاي ارتباطي ذکر شده در وب سايت با ما تماس بگيريد.


 تلفن تماس : 46 85 126 0912 


 


دسترسي سريع

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پامرانين ,غذاي ,بايد ,موادغذايي ,رتبه ,مواد ,غذاي جديد ,رتبه بندي ,مواد نگهدارنده ,پامرانين غذاي ,باشد هفته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ameen دانلود برنامه اندروید از تراسِ پر از گلِ سرخ در هر صبح Renee گروه فرهنگی تبلیغی النبا العظیم دستگاه تصفیه هوا اخبار فوری آسمان ابري تشریـــᓅـات شیــڪً سایت دلنا ,سایت نمکستان ,سایت روزگار,سایت ممتاز نیوز